icon icon

Съдържание

përsëri në listën e ofertave

Numri i ofertës: 3879

VW Touareg CR7 Elegance 3.0 TDI 8AT 286KF

Çmimi 71 000 EUR

çmimi për një automjet të ri 83 500 EUR

Porsche Prishtina

 • Ngjyrae bardhë
 • Viti i prodhimitНоември 2023
 • Gjendja e kilometrave8 351 км.
 • Fuqia286 hp.
 • KarburantiNaftë

Karakteristikat teknike

 • Zhvendosja2 967 cm³
 • NdëruesiAutomatike
 • Numri i dyerve4/5
 • Ngasja

Pamja e brendëshme

 • -Rrota alumini,

 • -Pako per vozitje jashte rruges,

 • -Xhamat e erresuar,

 • -Dritat e mjegulles

Pamja e jashtme

 • -Imobilizer per sistem qendror,

 • -Mbyllje qendrore,

 • -Xhamat dhe pasqyret elektrike,

 • -Uleset me rregullim elektrik,

 • -Uleset nga lekura,

 • -Uleset me nxemje,

 • -Hapja e bagazhit elektrike,

 • -Klima automatike,

 • -Navigacioni,

 • -Ndihmese per paking (senzore parkimi),

 • -Tempomat,

 • -Timoni servo,

 • -Timoni multifunksional,

 • -Kompjuter i bordit

Siguria

 • -ABS,

 • -ESP,

 • -ESP per perdorim jashte rruges,

 • -Start Assistant,

 • -Ndihmese per voztije ne tatepjeteze,

 • -Drita te pasme te mjegulles,

 • -Mbeshtetes per koke

Странична лента

Shitësi

Porsche Prishtina
Magjistralja Prishtinë-Ferizaj km3

Makina që keni zgjedhur:

Kërkesë

captcha

Vetura të ngjajshme