icon icon

Съдържание

përsëri në listën e ofertave

Numri i ofertës: 3880

Skoda Kodiaq Ambition 2.0 TDI DSG 150KF 4X2

Çmimi 34 900 EUR

çmimi për një automjet të ri 40 120 EUR

Porsche Prishtina

 • Ngjyragri  металик  металик
 • Viti i prodhimitЈуни 2023
 • Gjendja e kilometrave29 120 км.
 • Fuqia150 hp.
 • KarburantiNaftë

Karakteristikat teknike

 • Zhvendosja1 968 cm³
 • NdëruesiAutomatike
 • Numri i dyerve4/5
 • Ngasja

Pamja e brendëshme

 • -Shinat ne kulm,

 • -Rrota alumini,

 • -Pako per vozitje jashte rruges,

 • -Dritat e mjegulles

Pamja e jashtme

 • -Imobilizer per sistem qendror,

 • -Mbyllje qendrore,

 • -Xhamat dhe pasqyret elektrike,

 • -Hapja e bagazhit elektrike,

 • -Klima automatike,

 • -Tempomat,

 • -Timoni servo,

 • -Timoni multifunksional,

 • -Kompjuter i bordit,

 • -Timoni lekure,

 • -Rregullimi i timonit

Siguria

 • -ABS,

 • -ESP,

 • -ESP per perdorim jashte rruges,

 • -Start Assistant,

 • -Ndihmese per voztije ne tatepjeteze,

 • -Air bag,

 • -Drita te pasme te mjegulles,

 • -Mbeshtetes per koke

Странична лента

Shitësi

Porsche Prishtina
Magjistralja Prishtinë-Ferizaj km3

Makina që keni zgjedhur:

Kërkesë

captcha

Vetura të ngjajshme