icon icon

Съдържание

përsëri në listën e ofertave

Numri i ofertës: 3883

Skoda Scala Style 1.5 TSI DSG 150KF

Çmimi 22 500 EUR

Histori e garantuar WeltAuto

çmimi për një automjet të ri 27 128 EUR

Porsche Prishtina

 • Ngjyrasilver  металик  металик
 • Viti i prodhimitНоември 2023
 • Gjendja e kilometrave4 851 км.
 • Fuqia150 hp.
 • KarburantiBenzinë

Karakteristikat teknike

 • Zhvendosja1 498 cm³
 • NdëruesiAutomatike
 • Numri i dyerve4/5
 • Ngasja

Pamja e brendëshme

 • -Rrota alumini,

 • -Xhamat e erresuar,

 • -Dritat e mjegulles

Pamja e jashtme

 • -Imobilizer per sistem qendror,

 • -Mbyllje qendrore,

 • -Xhamat dhe pasqyret elektrike,

 • -Tempomat,

 • -Timoni servo,

 • -Timoni multifunksional,

 • -Rregullimi i timonit

Siguria

 • -ABS,

 • -ESP,

 • -Start Assistant,

 • -Drita te pasme te mjegulles,

 • -Mbeshtetes per koke

Странична лента

Shitësi

Porsche Prishtina
Magjistralja Prishtinë-Ferizaj km3

Makina që keni zgjedhur:

Kërkesë

captcha

Vetura të ngjajshme