icon icon

Съдържание

përsëri në listën e ofertave

Numri i ofertës: 3884

VW ID.5 GTX

Çmimi 68 000 EUR

Histori e garantuar WeltAuto

çmimi për një automjet të ri 86 881 EUR

Porsche Prishtina

 • Ngjyrae zezë  металик  металик
 • Viti i prodhimitЈуни 2023
 • Gjendja e kilometrave14 010 км.
 • Fuqia299 hp.
 • KarburantiElektrik

Karakteristikat teknike

 • Zhvendosja0 cm³
 • NdëruesiAutomatike
 • Numri i dyerve4/5
 • Ngasja

Pamja e brendëshme

 • -Shinat ne kulm,

 • -Rrota alumini,

 • -Pako per vozitje jashte rruges,

 • -Kulmi Panoramik,

 • -Xhamat e erresuar,

 • -Dritat e mjegulles,

 • -Sistem per larje te dritave te para

Pamja e jashtme

 • -Imobilizer per sistem qendror,

 • -Mbyllje qendrore,

 • -Xhamat dhe pasqyret elektrike,

 • -Uleset me rregullim elektrik,

 • -Uleset me nxemje,

 • -Hapja e bagazhit elektrike,

 • -Klima automatike,

 • -Navigacioni,

 • -Ndihmese per paking (senzore parkimi),

 • -Assistent per drita te gjata,

 • -Tempomat,

 • -Timoni servo,

 • -Timoni multifunksional,

 • -Kompjuter i bordit,

 • -Timoni lekure,

 • -Rregullimi i timonit

Siguria

 • -ABS,

 • -ESP,

 • -ESP per perdorim jashte rruges,

 • -Start Assistant,

 • -Air bag,

 • -ASR ,

 • -Drita te pasme te mjegulles,

 • -Mbeshtetes per koke

Странична лента

Shitësi

Porsche Prishtina
Magjistralja Prishtinë-Ferizaj km3

Makina që keni zgjedhur:

Kërkesë

captcha

Vetura të ngjajshme